Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jelenia Góra

Elektroniczna wystawa ilustracji pochodzących z książki „Jak duch gór został nazwany Liczyrzepą i inne sudeckie opowieści”. Książka ta była pracą dyplomową w Pracowni Ilustracji.

Wystawa prezentowana stacjonarnie w Książnicy Karkonoskiej: przestrzeń monitorów komputerowych, p. II oraz w Internecie https://galeriawtle.blogspot.com

*

Malwina Hajduk – ilustratorka, pasjonatka grafiki artystycznej i projektowania graficznego, które ukończyła na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Interesuje się drukiem i składem książek. Miłośniczka psów, roślin i książek dla dzieci. Uwielbia prostotę i minimalizm. Jej prace brały udział w wielu wystawach, m.in. w USA, Chinach, Iranie, Bułgarii, Krakowie, Gdańsku czy Poznaniu. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale Grafiki i Sztuki Mediów. Jej dyplom reprezentował uczelnię w Gdańsku na VIII Ogólnopolskiej wystawie Najlepsze Dyplomy. W 2016 roku została zaproszona do programu Najlepszy Dyplom – Grafika. Uczeń i jego promotor, który ukazuje fenomen pojawienia się każdego roku nowych osobowości artystycznych.