Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać blisko 250 porcji handlowych. Ponadto mężczyzna był poszukiwany za kradzież energii elektrycznej. Teraz za posiadanie narkotyków i inne przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Zespołu Kryminalnego Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków ponadto mężczyzna poszukiwany był do innych czynności prawnych.

19 listopada br. policjanci weszli do mieszkania, w którym miał przebywać poszukiwany mężczyzna. Był on wyraźnie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy.

 27-latek był poszukiwany za nielegalny pobór energii elektrycznej. Mężczyzna posiadał również w miejscu zamieszkania narkotyki była to marihuana i metaamfetamina.  Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać łącznie blisko 250 porcji handlowych.

Teraz za posiadanie narkotyków mężczyzna odpowie przed sądem, a  grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Po czynnościach 27-latek został umieszczony w policyjnym areszcie.

młodszy aspirant Beata Sosulska-Baran