Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę. Łącznie z zabezpieczonych narkotyków można uzyskać blisko 300 porcji handlowych. Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 46-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.
Policjanci prowadząc czynności dotyczące zwalczania przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że 46-letni jeleniogórzanin najprawdopodobniej posiada środki odurzające. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli marihuanę ukrytą  w pojemnikach po kosmetykach oraz w odzieży. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać blisko 300 porcji handlowych.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.
Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do  10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
podinsp. Edyta Bagrowska