Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać około 30 porcji handlowych. Ponadto okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2,2 lata za przestępstwa narkotykowe. Za posiadanie narkotyków grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 38-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o  posiadanie narkotyków.

14 kwietnia br., około godziny 12.24 policjanci na ul. Łazienkowskiej w Jeleniej Górze zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać.  Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania. Okazało się, że były to narkotyki. Mężczyzna posiadał  marihuanę. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać około 30 porcji handlowych.

Ponadto okazało się, że mężczyzna był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu i doprowadzenia do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2,2 lata za przestępstwa narkotykowe.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

38-latkowi za posiadanie narkotyków grozić może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna po czynnościach został umieszczony w Areszcie Śledczym, w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska