Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Ma on na koncie kradzież artykułów spożywczych i kosmetycznych w jednym z dyskontów spożywczych. Wartość poniesionych strat oszacowano na 255 złotych. Teraz odpowie za to przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Zespołu Prewencji z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali   37-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą.

Funkcjonariusze zatrzymali zaraz po zdarzeniu 37-letniego mężczyznę mieszkańca Jeleniej Góry, który na terenie jednego z jeleniogórskich dyskontów dokonał kradzieży różnego rodzaju artykułów spożywczych i kosmetycznych o łącznej wartości 255 złotych, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranych rzeczy, użył przemocy wobec pracownika ochrony doprowadzając go do stanu bezbronności.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

młodszy aspirant Beata Sosulska-Baran