Policja Jelenia Góra: Włamał się i okradł automat wrzutowy. Odpowie za to przed sądem

1 min czytania

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się i okradł automat wrzutowy na szkodę jednej z jeleniogórskich firm. Jego łupem padło ponad 4000 zł. Okazało się, że przestępstwa tego dopuścił się w warunkach, tzw. ”recydywy”. Teraz za popełniony czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 38-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o kradzież z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna 28 sierpnia br. włamał się i okradł automat wrzutowy na szkodę jednej z jeleniogórskich firm. Jego łupem padło ponad 4000 zł.

Pokrzywdzony o przestępstwie powiadomił Policję, dołączył również nagranie z kamer monitoringu. Na podstawie analizy nagrań, a także zebranych informacji funkcjonariusze wytypowali i zatrzymali 38-latka, jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Okazało się, że mężczyzna działał w warunkach, tzw. ”recydywy”.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Teraz za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze,

jelenia-gora.policja.gov.pl/

jelenia-gora.policja.gov.pl/dje/aktualnosci/bieza/55381,Wlamal-sie-i-okradl-automat-wrzutowy-Odpowie-za-to-przed-sadem.html

Autor: krystian