Policja Jelenia Góra: Poszukiwani listami gończymi przez jeleniogórskich policjantów

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze na podstawie listów gończych poszukują n/wymienionych. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat pobytu poszukiwanych proszone są o kontakt z policjantami pod numerem 47 87 313 04 lub na numer alarmowy 112.
1. MARSZAŁKOWSKA Karolina , lat 39, poszukiwana listem gończym wyd. przez Sąd Rejonowy Gdańsk Południe, art.286 kk
2. SCHAFER Waldema r lat 36, poszukiwany listem gończym, wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze, art.58 ust.2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii
3. TOMASZWESKA Justyna- lat 32, poszukiwana listem gończym wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze, art.226 kk
4. TOMASZEWSKI Krzysztof lat 40, poszukiwany listem gończym wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze, art. 286 kk i 297 kk.
5. STRUGAŁA Krzysztof lat 36, poszukiwany listem gończym, wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze, art. 178 a kk
podinsp. Edyta Bagrowska
Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze,
jelenia-gora.policja.gov.pl/
jelenia-gora.policja.gov.pl/dje/aktualnosci/bieza/88210,Poszukiwani-listami-gonczymi-przez-jeleniogorskich-policjantow.html
Autor: krystian