Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jelenia Góra

W czwartek, 11 marca sieć salonów meblowych Agata otworzyła swój pierwszy w tym roku salon. Nowy obiekt przy Al. Jana Pawła II w Jeleniej Górze to 31. inwestycja firmy w Polsce. Marka przygotowała dla klientów wyjątkowe promocje, w tym specjalną gazetkę z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz.

Osoby odwiedzające sklep pojawiły się w obiekcie w czwartek już w godzinach porannych, żeby dokonać pierwszych zakupów. Klienci salonu zobaczyli na ekspozycji ponad 80 inspiracyjnych boksów aranżacyjnych z przykładowymi kolekcjami mebli do pokoju dziennego, jadalni, sypialni, kuchni oraz pokoju dziecięcego. Poza meblami, w ofercie marki znalazł się również szeroki wybór dodatków i akcesoriów do aranżacji wnętrz w różnych stylach, w tym m.in.: lampy, dywany i tekstylia, akcesoria do kuchni czy łazienki.

- Nowy obiekt w województwie dolnośląskim to wyjście naprzeciw zróżnicowanym potrzebom mieszkańców Jeleniej Góry i okolic. Ogromne zainteresowanie ofertą marki pierwszego dnia otwarcia to dla nas dowód na to, że inwestycja w tym miejscu była dobrą decyzją, a mieszkańcy kolejnego już miasta w tym regionie, zaufali nam. Mamy nadzieję, że w nowym salonie każdy znajdzie coś dla siebie, a my dołożymy wszelkich starań, aby nieustannie inspirować i wzbogacać naszą ofertę komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

Budowa salonu Agata w Jeleniej Górze o powierzchni blisko 11 tys. m2 rozpoczęła się w styczniu 2020 roku. Przed kompleksowo wyposażonym salonem, powstał również parking z 240 miejscami postojowymi dla klientów. Ponadto salon wyposażony jest w liczne udogodnienia usprawniające poruszanie się po obiekcie.

Marka Agata z okazji otwarcia nowego obiektu, przygotowała specjalną gazetkę promocyjną, która będzie obowiązywała od 11 do 20 marca. Klienci mogą również skorzystać z promocji na wszystkie produkty: 40 rat 0% bez dodatkowych kosztów albo 150 zł na następne zakupy za każde wydane 1000 zł.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, klientów i ich rodzin, we wszystkich salonach Agata obowiązują szczególne zasady bezpieczeństwa podczas zakupów związane z pandemią koronawirusa.

Salon Agata w Jeleniej Górze przyjął pierwszych klientów

otwarcie salonu Agata

otwarcie salonu Agata w Jeleniej Górze