Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jelenia Góra

Chcesz znaleźć zatrudnienie w Jeleniej Górze? - odwiedź nasz serwis

Jelenia Góra to malownicze, historyczne miasto położone w województwie dolnośląskim. Na terenie miasta znajduje się wiele zagranicznych inwestycji, które stwarzają miejsce zatrudnienia dla jego mieszkańców. Jeżeli szukasz pracy w Jeleniej Górze, znajdziesz ją jako administrator, order picker, informatyk. Posiadamy również aktualne oferty pracy w innych ciekawych zawodach.

Informatycy pilnie poszukiwani

Informatyk to specjalista, do którego zadań należy tworzenie, przekazywania, a także przekształcanie danych przy pomocy różnego rodzaju programów komputerowych. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zajmuje się między innymi administrowaniem programami informatycznymi, konfiguracją urządzeń, zabezpieczeniem sieci komputerowej, aktualizacją oprogramowania. Żeby rozpocząć pracę na stanowisku informatyka należy legitymować się wykształceniem wyższym kierunkowym, a także biegle posługiwać się językiem angielskim. Pracodawcy często wymagają także doświadczenia na stanowisku informatyka. Idealny kandydat posiada umiejętność analitycznego myślenia, potrafi przez długi czas skupić się na jednym zagadnieniu, jest dyspozycyjny, samodzielny, kiedy trzeba potrafi też pracować w grupie. Informatyk musi być zdeterminowany do ciągłego dokształcania się, a także podnoszenia swoich kwalifikacji. Zarobki na tym stanowisku często są wysokie (w większości wypadków znacznie przekraczają średnią krajową).

Jeżeli polskie zarobki nie są dla Ciebie wystarczające i poważnie myślisz o szukaniu pracy za granicą – zapraszamy do naszych ofert zatrudnienia w https://de.jobberbase.com/jobs-potsdam

Praca jako order picker

Order picker to specjalista odpowiedzialny za kompletowanie zamówień, a także przygotowanie ich do wysyłki. Pracownik taki wykonuje swoje obowiązki na magazynie (może podjąć pracę na magazynach firm działających w różnych branżach). Może on korzystać ze skanera, ewentualnie systemu głosowego. Żeby rozpocząć pracę na tym stanowisku nie potrzeba konkretnego wykształcenia. Pracodawcy mogą zwracać natomiast uwagę na doświadczenie w pracy magazynowej. Od kandydata wymaga się dobrej kondycji fizycznej, uczciwości, dokładności i odpowiedzialności.

Interesujące oferty zatrudnienia dla dekoratorów

Dekorator to specjalista odpowiedzialny za projektowanie, a następnie realizację projektu wystroju określonych wnętrz. Jego praca zaczyna się od ustalenia szczegółów projektu z klientem, tworzenie projektu (biorąc pod uwagę dostępny budżet), zakupu niezbędnych materiałów, następnie przechodzi się do realizacji projektu. Od kandydatów na stanowisko dekoratora wnętrz wymaga się ukończenia studiów wyższych (duże szanse mają absolwenci Akademii Sztuk Pięknych). Niektórzy pracodawcy decydują się na współpracę z osobami po różnych kursach i szkoleniach, którzy posiadają atrakcyjne portfolio. Dekoratorzy mogą liczyć na zatrudnienie w firmach budowlanych, czy biurach projektów. Część z nich decyduje się na samozatrudnienie.