Jeleniogórscy policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali kobietę podejrzaną o uszkodzenia mienia oraz o groźby karalne. Kobieta najpierw pod budynkiem, w którym wynajmowała mieszkanie awanturowała się, wyzywała sąsiadów, po czym uszkodziła drzwi wejściowe, a na koniec groziła śmiercią sąsiadce. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  z Komisariatu II Policji  w Jeleniej Górze  bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 39-letnią kobietę podejrzaną o uszkodzenie mienia oraz o groźby karalne.
3 lipca 2022 roku, wieczorem policjanci pojechali zgłoszenie, z którego wynikało, że  pod jednym z jeleniogórskich budynków  awanturuje się kobieta, która następnie uszkodziła drzwi wejściowe.
Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 39-letnia kobieta najpierw awanturowała się pod budynkiem w którym wynajmowała mieszkanie, wyzywała innych lokatorów, po czym wybiła podwójną szybę w drzwiach wejściowych, w których również wyłamała zamek. Swoim zachowaniem spowodowała straty w wysokości 2500 zł na szkodę właściciela budynku. Na koniec 39-latka groziła śmiercią swojej sąsiadce. Kobieta była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało 1 promil.
39-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia oraz do dalszych czynności. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
podinspektor Edyta Bagrowska