Zapraszamy na spotkanie z Rafałem Wereżyńskim,
autorem książki „Powrót do czucia”

Odkryj, jak możesz poczuć spokój i harmonię
– niezależnie od zewnętrznych okoliczności –
poprzez prostą praktykę oddechu, obecności
i nieosądzającego czucia emocji w ciele.

*

Podczas spotkania Rafał opowie o swojej drodze i zaproponuje proste ćwiczenie i medytację wspierające powrót do Siebie, do Pełni, do Miłości poprzez integrację odrzuconych aspektów nas samych.

Jak sam mówi: Moje własne doświadczenia oraz praca z ludźmi na sesjach indywidualnych i warsztatach pokazały mi, jak wielki jest opór ludzkiego umysłu przed wejściem w kontakt z uczuciami w ciele i prawdziwą obecnością w tu i teraz. A jednak – jeśli chcemy zrozumieć, Kim jesteśmy, po co tu jesteśmy, oraz żyć w świadomym kontakcie z duszą – to kluczowa jest zamiana oporu na akceptację i POCZUCIE tego, co wyparliśmy.

I właśnie o tym Rafał będzie mówił podczas spotkania. Opowie nam, jak dokonał zmiany w swoim życiu i jak pomaga ludziom w powrocie do czucia oraz w zmianie postrzegania, myślenia i sposobu działania, co oczywiście wpływa na jakość życia.

Po spotkaniu będzie też można nabyć książkę, która nie tylko jest kompendium praktycznej wiedzy, ale i zestawem narzędzi wspomagających uzdrowienie relacji z ciałem, z emocjami oraz uwalnianie nieświadomych przekonań.

Serdecznie zapraszamy!

Fb-Button