NOSOWSKA gwiazdą finału Ligi Rocka na Błoniach Jeleniogórskich 17 maja
Przygotujcie się na muzyczne emocje, które rozgrzeją serca każdego fana rocka! Już 17 maja, na Błoniach Jeleniogórskich, odbędzie się finałowy koncert Ligi Rocka. Wstęp wolny!
  1. Wielki finał Ligi Rocka zaplanowany na 17 maja od godziny 17:00.
  2. Gwiazdą wieczoru będzie niezrównana Katarzyna Nosowska.
  3. Wystąpią znane zespoły rockowe oraz goście z Niemiec - Doctor Colossus.
  4. Wydarzenie odbędzie się na Błoniach Jeleniogórskich, zapewniając doskonałą atmosferę.

Podczas tego wyjątkowego dnia na scenie pojawi się kilka zespołów, które przyciągną swoimi niepowtarzalnymi brzmieniami. SICK SAINTS, zespół z Krakowa, znany z energetycznych występów i oryginalnego podejścia do muzyki rockowej, obiecuje pokaz pełen niespodzianek i nowych aranżacji. Ich ostatnia trasa koncertowa z Nocnym Kochankiem przyniosła im ogólnopolską sławę i nowych fanów.

Z kolei młoda formacja Hamulec, która zyskuje coraz większą popularność na polskiej scenie metalowej, zaoferuje mieszankę blackened thrash punka. Ich dynamiczny rozwój i świeży album, który osiągnął już 370 tys. streamów na Spotify, świadczy o dużym potencjale i zainteresowaniu słuchaczy.

Wrocławski zespół Methopia, znany z nowoczesnej odmiany metalu, również zagra dla publiczności. Zespół, który zdobył nagrody na May Rock Festival i festiwalu Czacha, jest dobrze przyjęty przez krytyków i fanów ciężkich brzmień.

Nie zabraknie również grupy Walk Among Statues, która swoją muzyką stara się oddać emocje i energię wszechświata. Ich unikalne połączenie ciężkich gitarowych riffów z melodyjnymi, przestrzennymi dźwiękami tworzy niezapomniane wrażenia muzyczne.

Całość wydarzenia uświetni obecność Katarzyny Nosowskiej, której występ z pewnością będzie kulminacyjnym punktem wieczoru. Zapraszamy wszystkich miłośników rocka i dobrej muzyki do wspólnego świętowania i odkrywania nowych muzycznych przestrzeni w sercu Jeleniej Góry. Nie przegapcie tej niezwykłej okazji do uczestnictwa w wydarzeniu, które na długo zapadnie w pamięć każdego uczestnika.


Na podst. JCK