Klub Przedsiębiorczych Mam Jelenia Góra — spotkanie: Masz markę w sieci. Czy masz do niej prawa?

Niecodzienne poranne spotkanie dla mam, które prowadzą lub chcą rozwinąć biznes online — luźna atmosfera, konkretna wiedza i praktyczne wskazówki od osób, które łączą pracę z opieką nad dziećmi. Wpadnij na spotkanie, żeby posłuchać o typowych pułapkach cyfrowych i dowiedzieć się, jak zabezpieczyć swoją markę w sieci.
Szczegóły wydarzenia (Klub Przedsiębiorczych Mam Jelenia Góra)
- Data i godzina: 26 lutego (czwartek), godz. 10:00
- Miejsce: Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej Książnica Karkonoska, Jelenia Góra, ul. Bankowa 27 (współrzędne: 50.90115, 15.7343)
- Wejściówki: wejściówki–cegiełki (cały dochód przeznaczony na rozwój Klubu Przedsiębiorczych Mam). Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów i rejestracji udziela organizator — Fundacja Rodzic w mieście.
- Dodatkowo: Możesz przyjść z dzieckiem
O spotkaniu
Temat: Masz markę w sieci. Czy masz do niej prawa? Najczęstsze pułapki cyfrowe przedsiębiorców. Prelegentką będzie Karolina Studzienna — projektantka marek i założycielka trzech agencji reklamowo‑marketingowych z 15‑letnim doświadczeniem. W praktyczny sposób opowie o tym, na co zwracać uwagę przy budowaniu marki online: prawa autorskie, nazwy i znaki towarowe, treści na stronie i w social mediach oraz najczęstsze błędy, które potem kosztują czas i pieniądze.
W spotkaniu weźmie też udział Joanna Pomes — mentorka i motywatorka kobiecych biznesów, prelegentka konferencji branżowych, która pomaga kobietom wyjść z cienia na LinkedIn i przyciągać klientów. Jej wskazówki będą szczególnie cenne dla tych, którym brakuje widoczności i strategii komunikacji.
Dlaczego warto przyjść?
- dowiesz się, jak chronić swoją markę i uniknąć prawnych i praktycznych pułapek w sieci;
- posłuchasz realnych przykładów i konkretnych rozwiązań od osób z doświadczeniem;
- poznasz lokalne mamy‑przedsiębiorczynie, które dzielą podobne wyzwania .
Dla kogo:
- mamy prowadzące biznes online lub planujące start;
- osoby, które chcą zabezpieczyć swoją działalność w internecie;
- każdy, kto szuka praktycznych porad marketingowo‑prawnych w przystępnej formie.
Uwaga dotycząca wizerunku: podczas spotkania będą robione zdjęcia. Zapisując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku w celach reportażowych i promocyjnych Klubów Przedsiębiorczych Mam.
Organizator: Klub Przedsiębiorczych Mam — projekt społeczny realizowany przez Fundację Rodzic w mieście.
Ostatnie Artykuły

Pocztówki z Karkonoszy i muzealna gra o dawny majątek

„Twoje odbicie" - literackie spotkanie, które zagląda głębiej niż zwykła rozmowa

Ukradł auto i rzucił się do ucieczki - nocna jazda skończyła się w rowie

Jedna rozmowa i prawie 30 tysięcy zniknęło - pułapka na inwestora z Szklarskiej Poręby

Radiowóz i quad skradły uwagę w Podgórzynie podczas Niebieskich Igrzysk

Nocne włamania do aut przerwała policja - recydywiści wpadli w Jeleniej Górze

Policja wyłapała kradziony samochód i nietrzeźwych kierowców w Jeleniej Górze

Nowa zielona słuchawka wzmacnia pomoc psychologiczną w Jeleniej Górze

Kilka kliknięć i policja rusza na trop zagrożenia w Jeleniej Górze

Pierwsze ciepłe dni wyciągnęły motocykle na drogi, policja bije na alarm
![[PIŁKA NOŻNA] Karkonosze Jelenia Góra – Miedź Legnica II 1:1 w 28. kolejce Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III)](/images/mecz/thumbnails/karkonosze-jelenia-gora-miedz-legnica-ii-25042026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Karkonosze Jelenia Góra – Miedź Legnica II 1:1 w 28. kolejce Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III)

Sprzedaż roweru zamieniła się w pułapkę - pieniądze zniknęły przez BLIK

Nieistniejące meble i 100 ofiar - 24-latka z Jeleniej Góry zatrzymana przez policję

