TEB Liceum i Technikum w Jeleniej Górze — drzwi otwarte 26 lutego 2026

Chcesz zobaczyć, jak wygląda szkoła „od kuchni” — pracownie, nauczyciele i konkretne kierunki? Wpadnij na drzwi otwarte do TEB Liceum i Technikum w Jeleniej Górze, żeby na żywo sprawdzić ofertę i porozmawiać z kadrą. Zarejestruj się wcześniej — miejsca na warsztaty bywają ograniczone!
Szczegóły wydarzenia (TEB Liceum i Technikum)
- Data: 26 lutego 2026 (czwartek), godz. 17:00
- Zajęcia dla młodzieży: 17:00–20:00
- Spotkanie z dyrekcją: 19:30–20:00
- Miejsce: ulica Grodzka 7, 58-500 Jelenia Góra, Polska (lokalizacja w centrum miasta)
- Cena / wejściówki: Wstęp wolny, obowiązują zapisy online u organizatora (formularz zgłoszeniowy).
- Organizator: TEB Edukacja — TEB Liceum i Technikum w Jeleniej Górze
Program i co warto zobaczyć
Wydarzenie podzielone jest na praktyczne strefy — każda pokazuje realne umiejętności i codzienną pracę na danym kierunku. Krótko o najciekawszych punktach:
Strefa TEB Technikum — „Zawody przyszłości — uczysz się w praktyce”
Technik reklamy: projektowanie plakatów i postów, kampanie w social media, elementy brandingu
Technik fotografii: pokaz pracy fotografa od kulis, praktyczne porady i sprzęt
Technik informatyk: prezentacja nowoczesnych rozwiązań IT, przykłady zastosowań
Technik programista: tworzenie aplikacji i stron, elementy AI, projekty zespołowe
Strefa TEB Liceum — „Matura + pasja + studia”
Profil kosmetologia: bezpieczne pokazy kosmetologiczne
Profil kryminalistyka: symulacje analizy śladów (linie papilarne), podstawy prawa i biologii
Profil psychologia: miniwarsztaty z komunikacji, emocji i radzenia sobie ze stresem
Profil językowy: konwersacje, quizy kulturowe i informacje o przygotowaniu do matury i certyfikatów językowych
Strefa wsparcia ucznia i rodzica: dyżury pedagoga, psychologa i doradcy zawodowego — dobra okazja, by zapytać o ścieżkę edukacyjną i możliwości po szkole.
19:30–20:00 — Spotkanie z dyrekcją: prezentacja filozofii szkoły TEB Edukacja, informacje o bezpieczeństwie i atmosferze, zasady rekrutacji oraz czas na pytania rodziców.
Dla kogo: młodzież planująca wybór szkoły średniej oraz rodzice, którzy chcą zobaczyć konkretne warunki nauki i porozmawiać z nauczycielami i doradcami. Najciekawsze będą krótkie, praktyczne pokazy i warsztaty — to moment, żeby poczuć atmosferę szkoły i ocenić, czy dany kierunek odpowiada zainteresowaniom.
Autor: info_wydarzenia

