Warsztaty Wewnętrznego Dziecka dla młodzieży w Jeleniej Górze

Czasem największe emocje nosimy w sobie dużo dłużej, niż nam się wydaje. Właśnie wokół tego kręcą się Warsztaty Wewnętrznego Dziecka dla młodzieży w Jeleniej Górze — dwudniowe spotkanie o emocjach, oddechu i lepszym rozumieniu samego siebie
Kiedy: 27 czerwca (sobota), godz. 10:00 – 28 czerwca (niedziela), godz. 14:00
Gdzie: Studio jogi Parinama, ul. Wiejska 29B, II piętro, 58-506 Jelenia Góra
Cena: 750 zł za dwudniowe warsztaty
Zapisy: obowiązkowe, liczba miejsc ograniczona
Kontakt: Małgorzata Śmiechowska, tel. 728 881 868
Warsztaty Wewnętrznego Dziecka dla młodzieży – co będzie się działo?
To spotkanie ma pomóc młodym osobom lepiej zrozumieć własne emocje i reakcje. W programie jest rozmowa o tym, czym jest wewnętrzne dziecko, jak wpływa na codzienne zachowania i skąd mogą brać się trudności z zaufaniem do siebie, odczuwaniem radości czy napięciem, które czasem pojawia się „bez powodu”.
Podczas zajęć uczestnicy poznają też proste ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne, które można wykorzystać później w stresujących momentach. To spokojna, bardziej wewnętrzna forma pracy niż klasyczne warsztaty — z dużym naciskiem na wyciszenie i zauważenie tego, co dzieje się w środku.
Jak będą wyglądały zajęcia?
Część pracy ma odbywać się w relaksie, z wykorzystaniem obrazów prowadzonych przez wyobraźnię. Będzie też czas na ćwiczenia wspierające poczucie bezpieczeństwa i samoregulację. W opisie organizatorzy podkreślają, że podczas weekendu przewidziana jest również praca w pozycji leżącej, więc warto zabrać ze sobą własną matę i poduszkę.
To propozycja szczególnie dla tych, którzy chcą przyjrzeć się swoim emocjom bez pośpiechu i w spokojnych warunkach — niezależnie od tego, czy temat wewnętrznego dziecka jest im już znany, czy dopiero zaczynają go odkrywać.
Kto poprowadzi spotkanie?
Warsztaty poprowadzi Agnieszka Berlik-Grabowska, terapeutka pracująca według autorskiej metody. Za część relaksacyjną i techniki oddechowe odpowiada Małgorzata Śmiechowska — naturoterapeutka, nauczycielka jogi, medytacji oraz technik oddechowych i relaksacyjnych.
Ostatnie Artykuły

Parafia św. Wojciecha w Jeleniej Górze - msze, kancelaria, sakramenty

Parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Jeleniej Górze - msze, kancelaria, sakramenty

Parafia Świętych Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze - msze, kancelaria, sakramenty

Parafia Matki Bożej Królowej Polski i św. Franciszka z Asyżu w Jeleniej Górze - kontakt, kancelaria i nabożeństwa

Bieg do Kotła Łomniczki zachwycił wiosenną oprawą i górskim tłem

ZAKAMAR Design w Jeleniej Górze - młodzież spróbuje sił przy żywym modelu

Mobilny odbiór tekstyliów w Jeleniej Górze. Oto kolejne przystanki
![[PIŁKA NOŻNA] Lechia Zielona Góra – Karkonosze Jelenia Góra 4:0 w Betclic 3. Lidze Grupa 3 (Grupa III)](/images/mecz/thumbnails/lechia-zielona-gora-karkonosze-jelenia-gora-23052026-40.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Lechia Zielona Góra – Karkonosze Jelenia Góra 4:0 w Betclic 3. Lidze Grupa 3 (Grupa III)

Półkolonie w Karpaczu ruszają z pełnym programem i ograniczoną pulą miejsc

Nielegalna reklama w Karpaczu może kosztować więcej niż legalny nośnik

Badania geologiczne pod kopalnię odkrywkową – najważniejsze etapy

Jeleniogórskie Juwenalia wracają na Błonia. Trzy dni rapu, rocka i sportu

Piknik Handlówki połączył sport i zabawę. Na deptaku nie brakowało kibiców

Ferie zimowe 2027 na Dolnym Śląsku. Uczniowie rozpoczną przerwę już w styczniu
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia św. Wojciecha w Jeleniej Górze - msze, kancelaria, sakramenty
- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze - kontakt, godziny, świadczenia i pomoc
- Parafia Świętych Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze - msze, kancelaria, sakramenty
- Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze - kontakt, bilety, rozkłady, wynajem
- Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze - bilety, godziny, wystawy i dojazd
- Archiwum Państwowe we Wrocławiu Oddział w Jeleniej Górze - kontakt, godziny i usługi
