Występ Magdy Kubickiej z programem stand-up w Jeleniej Górze

1 min czytania

Informacje o wydarzeniu

Magda Kubicka zaprezentuje swój autorski program stand-up pod tytułem „Chcę cię poznać” podczas występu w Jeleniej Górze. Na scenie pojawi się także support, który poprzedzi główny pokaz. Wydarzenie skierowane jest wyłącznie do widzów pełnoletnich, a organizator prosi o zachowanie ciszy i wyciszenie telefonów na czas trwania występu. Nagrywanie audio i video jest zabronione, a osoby zakłócające przebieg wydarzenia mogą zostać wyproszone bez prawa do zwrotu biletu.

Data i miejsce

Pokaz odbędzie się w sobotę, 27 września 2025 roku o godzinie 17:00 CEST w Jeleniogórskim Centrum Kultury, mieszczącym się przy ulicach 1 Maja 60, Bankowa 28/30, Cieplicka 172 oraz Cieplicka 74 w Jeleniej Górze.

Organizacja i zasady uczestnictwa

Organizatorem wydarzenia jest Jeleniogórskie Centrum Kultury. Wstęp na występ możliwy jest po zakupie biletu, który wiąże się z akceptacją regulaminu wydarzenia. Zasady te mają na celu zapewnienie komfortu wszystkim uczestnikom oraz ochronę praw artystów.

Autor: info_wydarzenia