Zapraszamy na spotkanie z Dianą Jakubowską i Rafałem Jakubowskim, autorami książki „Wierzenia Słowian i Indoariów. Rekonstrukcja utraconych tradycji”.

Gościem specjalnym spotkania będzie Maciej Kisiel, autor i ilustrator komiksu „Wiesław – Baśnie słowiańskie – O leniwym Wiesławie i jego pomocnikach”.

Stowarzyszenie „PraŹródła”


Ta książka nie jest zwykłą opowieścią o Słowianach… jest podróżą do świata wierzeń, symboli i rytuałów, w którym spotykamy się z dawnymi kulturami i duchowymi tradycjami spokrewnionymi z Słowiańszczyzną, które są żywe po dziś dzień. Dzięki badaniom porównawczym dotarliśmy do istotnej wiedzy o świecie, życiu i śmierci, duchowości Słowian i Indoariów. Pisząc tę książkę mieliśmy poczucie, że przecieramy szlaki dla nowych badań, a wiedza którą odkryliśmy może być inspiracją dla wielu ludzi.. .

 

Dofinansowane przez Miasto <a href=Jelenia Góra - Logo" />


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.