Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. 30-latek w okresie od 27 sierpnia br. do 13 września br. okradł nieczynną stolarnię w Kowarach. Jego łupem padły maszyny do obróbki drewna i drewno o wartości ponad 14 tysięcy złotych. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach ustalili, a następnie zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego  podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany  w okresie od 27 sierpnia br. do 13 września br. okradł nieczynną stolarnię w Kowarach. Jego łupem padły maszyny od obróbki drewna oraz drewno o łącznej wartości ponad 14 tysięcy złotych.

Pokrzywdzony o kradzieży powiadomił Policję. Mężczyzna o to przestępstwo podejrzewał 30-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego. Policjanci zatrzymali przyznał się do zarzucanego mu czynu. Policjanci ustalili, że skradzione mienie sprzedał w jednym z punktów skupu złomu.

Teraz 30-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a  grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska