Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany o kradzież z włamaniem. 44-latek włamał się i okradł salon fryzjerski należący do byłej partnerki. Jego łupem padła kasetka z pieniędzmi w kwocie 1500 zł. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 44-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem.
Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 13 kwietnia br. w Jeleniej Górze. Mężczyzna wykorzystując wcześniej dorobiony klucz dostał się do salonu fryzjerskiego swojej byłej partnerki i ukradł kasetkę z pieniędzmi. Jego  łupem padło 1500 zł.
Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie 17 kwietnia br.  zatrzymali 44-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa.
Teraz przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
podinspektor Edyta Bagrowska