Najważniejsze zasady, które musisz znać! Przeczytaj uważnie!

Już wkrótceJelenia Góra stanie się stolicą recytacji! 70. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że każdy utalentowany miłośnik słowa ma szansę zabłysnąć na scenie!
- Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza do artystycznej rywalizacji
- Nie przegap szansy na udział i zgłoś się już teraz!
Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza do artystycznej rywalizacji
W sercu Jeleniej Góry, w Sali Widowiskowej JCK przy ul. Bankowej 28/30, odbędzie się 70. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. To wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie najlepszych recytatorów z całego kraju, już 21 marca 2025 roku o godzinie 09:30. Uczniowie szkół średnich, studenci oraz dorośli będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w czterech emocjonujących kategoriach: Turniej Recytatorski, Turniej Poezji Śpiewanej, Turniej Wywiedzione ze słowa oraz Turniej Jednego Aktora.
Nie przegap szansy na udział i zgłoś się już teraz!
Uczestnicy z Jeleniej Góry oraz okolicznych miejscowości takich jak Karpacz, Kowary, Szklarska Poręba i Mirsk mogą zgłaszać swoje chęci do 14 marca 2025 roku w godzinach 12:00-18:00. Formularze zgłoszeniowe są dostępne w siedzibie JCK. Warto pamiętać, że eliminacje miejskie to tylko pierwszy krok w drodze do wielkiego finału dla laureatów przewidziane są kolejne etapy, a decyzje jury będą ostateczne.
To doskonała okazja, aby podzielić się swoją pasją do recytacji i zdobyć cenne doświadczenie na scenie. Niech Jelenia Góra rozbrzmiewa pięknem słowa! Do zobaczenia na konkursie!
Opierając się na: JCK
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA NOŻNA] Karkonosze Jelenia Góra – Górnik II Zabrze 2:0 w 34. kolejce Betclic 3. Ligi Grupa 3 (Grupa III)](/images/mecz/thumbnails/karkonosze-jelenia-gora-gornik-ii-zabrze-30052026-20.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Karkonosze Jelenia Góra – Górnik II Zabrze 2:0 w 34. kolejce Betclic 3. Ligi Grupa 3 (Grupa III)

DKF Klaps w czerwcu - wtorki, które prowadzą od Hłaski do Lyncha

Jelenia Góra zagra winem i tangiem. Festiwal wraca na Plac Ratuszowy

Pod Chojnikiem zapłonie lato - szkło, muzyka i świętojańska magia

Parafia św. Wojciecha w Jeleniej Górze - msze, kancelaria, sakramenty

Parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Jeleniej Górze - msze, kancelaria, sakramenty

Parafia Świętych Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze - msze, kancelaria, sakramenty

Parafia Matki Bożej Królowej Polski i św. Franciszka z Asyżu w Jeleniej Górze - kontakt, kancelaria i nabożeństwa

Bieg do Kotła Łomniczki zachwycił wiosenną oprawą i górskim tłem

ZAKAMAR Design w Jeleniej Górze - młodzież spróbuje sił przy żywym modelu

Mobilny odbiór tekstyliów w Jeleniej Górze. Oto kolejne przystanki
![[PIŁKA NOŻNA] Lechia Zielona Góra – Karkonosze Jelenia Góra 4:0 w Betclic 3. Lidze Grupa 3 (Grupa III)](/images/mecz/thumbnails/lechia-zielona-gora-karkonosze-jelenia-gora-23052026-40.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Lechia Zielona Góra – Karkonosze Jelenia Góra 4:0 w Betclic 3. Lidze Grupa 3 (Grupa III)

Półkolonie w Karpaczu ruszają z pełnym programem i ograniczoną pulą miejsc

Nielegalna reklama w Karpaczu może kosztować więcej niż legalny nośnik
Przydatne dane teleadresowe
- KRUS Jelenia Góra - kontakt, godziny obsługi i rejon działania
- Wodnik Jelenia Góra - kontakt, godziny, awarie, e-BOK
- ZUS Inspektorat w Jeleniej Górze - kontakt, rezerwacja wizyty, zasięg terytorialny
- Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze - kontakt, bilety, rozkłady, wynajem
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jeleniej Górze - kontakt, godziny, wnioski i dofinansowania
- Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze - kontakt, rejestracja, wsparcie dla pracodawców
