Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę z blisko 100 porcjami amfetaminy

Jeleniogórska policja zatrzymała 38-latka podejrzanego o posiadanie dużej ilości amfetaminy. W wynajmowanym mieszkaniu znaleziono blisko sto porcji narkotyku oraz przedmioty mogące świadczyć o handlu. Sprawa jest w toku, a mężczyźnie grozi nawet dekada więzienia.
- Akcja jeleniogórskich funkcjonariuszy w mieszkaniu podejrzanego
- Konsekwencje prawne dla mieszkańca powiatu karkonoskiego
Akcja jeleniogórskich funkcjonariuszy w mieszkaniu podejrzanego
Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze podjęli działania po otrzymaniu informacji, że mieszkaniec powiatu karkonoskiego może posiadać nielegalne substancje. Po sprawdzeniu wynajmowanego lokalu potwierdzili podejrzenia w ukrytej skrytce znaleźli znaczne ilości amfetaminy. Z zabezpieczonych narkotyków można było przygotować około 100 porcji przeznaczonych do sprzedaży.
W mieszkaniu ujawniono również przedmioty wskazujące na możliwość prowadzenia handlu środkami odurzającymi. Funkcjonariusze nadal wyjaśniają szczegóły tej sprawy, badając źródło pochodzenia narkotyków oraz rolę zatrzymanego w ewentualnym procederze dystrybucji.
Konsekwencje prawne dla mieszkańca powiatu karkonoskiego
38-letni mężczyzna został zatrzymany i odpowie przed sądem za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policja podkreśla, że tego typu działania mają na celu ograniczenie dostępności narkotyków w regionie oraz zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.” podkomisarz Beata Sosulska-Baran
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Karpacz porządkuje elewacje. Reklamy mają zniknąć z przypadkowych miejsc

Fałszywy nocleg potrafi zniknąć z sieci - policja z Jeleniej Góry ostrzega

Randka w sieci skończyła się kradzieżą i kajdankami w Karpaczu

Apartamenty na krótki pobyt, a potem znikający sprzęt - 19-latek zatrzymany

Volvo Car Poland z rekordem rejestracji w 2025 r. Nowości w ofercie na 2026 r. z myślą o dalszej elektryfikacji

Dzieci z Jeleniej Góry stanęły przed zadaniami, które uczą ratować życie

Wiosna na działkach - chwila nieuwagi otwiera drogę złodziejom

Seria kradzieży w dyskontach zakończyła się zatrzymaniem 31-latka

Fałszywa paczka w aplikacji - kliknięcie kosztowało niemal 1200 zł

Wiatr przewrócił przyczepkę w Podgórzynie - policja ma ważny apel

W Karpaczu koncert obudził wiosnę i zostawił po sobie ciepło

Rzekome łatwe pieniądze prawie wyczyściły konto mieszkańca Jeleniej Góry

Na jeleniogórskim Zabobrzu zbiórka odzieży okazała się pułapką - seniorka straciła 20 tysięcy

