Wrocławscy policjanci zapraszają na treningi do testu sprawności fizycznej
Marzysz o karierze w policji, ale test sprawności fizycznej wydaje się nie do przejścia? We Wrocławiu masz szansę przygotować się do niego pod okiem doświadczonych funkcjonariuszy! Sprawdź, gdzie i kiedy możesz zacząć treningi, które zwiększą Twoje szanse na sukces.

Wrocławskie Studio K69 miejscem treningów dla przyszłych policjantów

We Wrocławiu ruszyły specjalne zajęcia sportowe dedykowane osobom planującym służbę w policji. To wyjątkowa okazja, by pod okiem praktyków doskonalić kondycję i technikę potrzebną do zdania testu sprawności fizycznej. Treningi odbywają się w Studio K69 przy ulicy Kozanowskiej 69, a prowadzą je funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji.

Zajęcia zaplanowano na każdy poniedziałek w godzinach 15:00-16:30. To idealny moment, by po pracy lub szkole zadbać o formę i zdobyć cenne wskazówki od osób, które znają wymagania egzaminu od podszewki.

Jak skorzystać z pomocy policjantów we Wrocławiu i poprawić swoje wyniki

Dla wielu kandydatów test sprawności fizycznej jest największym wyzwaniem podczas rekrutacji do policji. Właśnie dlatego Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu postanowił zaoferować wsparcie w formie regularnych treningów. Podczas zajęć uczestnicy mają szansę nie tylko poprawić swoją kondycję, ale także nauczyć się prawidłowej techniki wykonywania poszczególnych ćwiczeń.

To niepowtarzalna okazja, aby zdobyć praktyczne umiejętności i pewność siebie przed egzaminem. Jak podkreśla podinspektor Edyta Bagrowska:

„Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zajęciach”
.

Zainteresowani mogą zgłaszać się bezpośrednio na miejsce – Studio K69, ul. Kozanowska 69, Wrocław, w każdy poniedziałek od godziny 15:00 do 16:30. To krok bliżej do wymarzonej służby w mundurze!


Wg inf z: KMP w Jeleniej Górze