Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną i dwójką dzieci. Zatrzymany groził im pozbawieniem życia, rzucał się do bicia, wyzywał i poniżał. Gehenna rodzinny trwała kilka miesięcy. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze za to przestępstwo zastosował wobec niego dozór policyjny, a także zakazał zbliżania się do pokrzywdzonych, kontaktowania się z nimi, w tym również telefonicznie oraz ma nakaz opuszczenia wspólnego lokalu.

podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną i dwójką dzieci.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna od kilku miesięcy znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną i dwójką dzieci. Nadużywał alkoholu, który wyzwalał w nim agresję.  Mężczyzna bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ich, bił, szarpał i poniżał. Groził im również pozbawieniem życia.

Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem, a  grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 4 czerwca br.  został on doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, wydał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych, kontaktowania się z nimi, w tym również telefonicznie oraz ma nakaz opuszczenia wspólnego lokalu.

podinspektor Edyta Bagrowska